Týden v New Yorku ve fotografiích


New York mi nepřirostl k srdci. Ostrá světla, davy, hluk, nepořádek a silné pachy. Hlavně ty pachy... Přesto bych se sem vrátila. Proč? New York je velmi fotogenické město a já si zde fotografování velmi užívala. No dobře. Někdy jsem toho měla plné zuby, ale fotografování zbožňuji. Street art, nádherné vyhlídky nebo jen bezdomovce, jenž leží mezi veverkami v Central Parku. Není snad místo, které by nestálo za cvaknutí. Díky tomu vznikla hromada fotografií, z kterých jsem vybrala  ty nejoblíbenější, nejbarevnější nebo nejzajímavější. Zkrátka co se mi v NYC nejvíce líbilo. Nejkrásnější výhled? Pro mě z One World Observatory. Budova vyrostla na místě ,,dvojčat", která byla zničena 11.září 2001. Pokud netrpíte strachem z výšek a hloubek, tak tuto atrakci rozhodně nevynechejte. Krom jedinečného výhledu do všech stran New York vás tu ohromí interaktivní prvky budovy. 
Tohle street art nenajdete v New Yorku, ale v Jersey City, kde jsme bydleli. Kousek od domu jsme objevili tohle krásné umění a mimo toho také místní gang. A nikomu nebylo divné, že jsme našli tak levné ubytování. Čím to asi bylo? (smích) Share:

6 Comments

 1. Moc krásné fotky, je fajn, že sis to užila, hned bych tam jela :)

  OdpovědětVymazat
 2. Páni ty fotky jsou moc krásný! Jednou se do New Yorku podívám ale zatím to není moje priorita :) ♥

  allaboutcandyslife

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. Taky to nebyla moje priorita, ale řekla jsem si, že by nebylo špatné si udělat na NYC názor. Vím, že mi chybět nebude, ale některá místa jsou krásná. :)

   Vymazat
 3. Moc krásný fotky! Ten street art vypadá fakt libově. Já mám NY někde na posledních příčkách bucket listu, ale třeba se k jeho návštěvě taky jednou dopracuju. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já ho na bucket listu vůbec neměla a ani jsem nad ním nepřemýšlela, ale tolik blogerů a lidí psalo na NYC tak skvělé recenze, že mi to začalo být divné. Že by město bez chyby? Teď vím, že tomu tak není, ale abych nebyla tak negativní, tak tam jsou místa, která stojí za to vidět. Aspoň jednou v životě :)

   Vymazat

Děkuji moc za váš komentář :)