Nejzajímavější Airbnb v Irsku

Plánujete road trip po Irsku a přemýšlíte, kde se ubytujete? Pokud vám nevadí si něco připlatit a nechcete cestovat low cost, tak můžete bydlet na stromě, na hradě, v kostele a nebo i v luxusní maringotce pro kočovné cikány. V Irsku je možné opravdu cokoliv.

Cuckoo Wood Hexagon


Žít si jako pták v korunách stromů? Cockoo Wood Hexagon se nachází v lese blízko Westportu. Nečekejte žádné ptačí hnízdo. Dům je velmi útulný a pokud kliknete na odkaz, tak si jistě všimnete, že majitelka patří mezi super hostitele. Ideální útočiště pro odpočinek.

Amen 


Líbí se vám staré kostely a chtěli byste si zkusit v takovém bydlet? V Irsku najdete kostel, jenž se nachází blízko útesů Moher, Burren a Connemara. Věřte, že se však zde budete cítit spíš jak na zámku. Místnosti jsou prostorné, světlé a především vybavené barevným nábytkem. Zde se určitě nebudete bát. 

Miniaturní hrad Annes Grove


Pokud máte královský vkus, tak si můžete pronajmout romantický, středověký hrad, ve kterém nechybí krb, klenutá stropní ložnice a nádherná zahrada. Dokonalý útěk pro dvě osoby. 

Rustikální srub na Lough Derravaraghu 


Chcete být daleko od měst, bez wifi připojení a kde lišky dávají dobrou noc? Malý dřevěný srub (pro nás chatrč) se nachází v Lough Derravagh a kolem něj se rozprostírají jezera. Srub nemá elektřinu, takže je to ideální místo, kde si můžete vyčistit hlavu od všech životních stresů. Nic vás tu nebude rušit. Možná jen zvěř... 

Cottage Retreat - krok zpět v čase


Milujete venkov? Tak tu na vás čeká Cottage Retreat, jenž se nachází v krásném prostředí v Galway. Kamenná chaloupka připomíná domeček z pohádky Sněhurka a sedm trpaslíků a jelikož Sněhurka neměla televizi, tak ani zde ji nenajdete a ani k wifi se nepřipojíte. Můžete si však zahrát deskové hry nebo povídat si u krbu. Krok zpět v čase. 

Jurta v horách 


Trávit podzim v Irsku a ubytovat se ještě k tomu jurtě je neskutečný zážitek. V Galtee si můžete vybrat z jednadvaceti jurt, které obklopuje nádherná příroda, takže si můžete vyjít na delší procházky nebo si půjčit kolo a prozkoumat okolí. Určitě budete spokojeni. 

Snění na lodi 


Dáváte přednost jezerům a řekám? Co se takhle ubytovat v Pop Dream, který stojí na krásném jezeře? Za večerů můžete poslouchat žáby a ráno se dívat, jak se první ranní paprsky odráží na vodě. Pro sportovce tu jsou kajaky a lodě připravené. Můžete si volně plout po vodě a najít si ideální místo pro piknik. Třeba na nějakém malém ostrůvku... 

Cikánská maringotka 


Zažijte něco netradičního a ubytujte se v cikánské maringotce uprostřed Donegalu. Magintoky jsou prostorné a velmi barevné. Nacházejí se na farmě, kde si můžete vychutnat zeleninu přímo ze zahrádky. Takže takový bonus navíc. 

Co vás nejvíce zaujalo na ubytování a které byste rádi zkusili? Pokud přemýšlíte o ubytování přes Airbnb a nemáte ještě založený účet, tak zde najdete slevu na vaše první ubytování. Za sebe mohu doporučit. Vždy vše proběhlo v pořádku, hostitelé byli příjemní a dost jsem díky tomu ušetřila
Užívejte a napište mi i své tipy na ubytování. :) 


Share:

4 Comments

 1. Božínku tak to je kouzelné! Nejvíce se mi líbit ten hrádek a Cottage, je to tak kouzelné jak v pohádce, ale bydlet na stromě bych taky neodmítala.

  allaboutcandyslife

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně se též nejvíce líbil Cottage. Za vyzkoušení to rozhodně stojí. :)

   Vymazat
 2. O tom, že vďaka Airbnb ponúka množstvo zaujímavých ubytovaní som vedela. No na nejaký kaštieľ alebo cigánsku maringotku by som si ani netrúfala pomyslieť. Každopádne všetky miesta z vyššie uvedených vyzerajú úžasne a majú svoje výhody, vďaka ktorým by som tam prenocovala aspoň jednu dve noci.
  Článok je skvelý a veľmi informatívny. Určite sú to super tipy! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc za komentář. :) Mně nadchla nejvíce Cottage a myslím, že to tak i krásně zapadne do Irska. Maringotka mě zaujala, ale nejsem si jistá, zda by mi tam bylo teplo.

   Vymazat

Děkuji moc za váš komentář :)